сонгз_юа

Контрапункт #9

«Контрапункт» ― єдиний в Україні журнал про некомерційну музику. Серед авторів ― відомі музичні критики зі Сполучених Штатів Америки та Росії. «Контрапункт» має найбільший наклад серед музичних видань в Україні.

У Контрапункті номер дев'ять:
James Blood Ulmer & David Murray Big Blues Band
Петер Брьоцман
Аркадій Шилклопер + Вадим Неселовський
Ensemble Nostri Temporis
Катя Chilly
а також інтерв'ю та огляди концертів, фестивалів та CD.

А разом – 32 сторінки корисного музичного чтива!

З 28 червня запитуйте "Український тиждень" із музичним додатком «Контрапункт» у кіосках преси.
cp9-01

2

Різдвяний концерт New Era Orchestra

Дорогі друзі!

З радістю запрошую Вас та Вашу родину на свято музики!

Культурно-освітній центр «Майстер Клас» та Камерний оркестр New Era Orchestra (художній
керівник і диригент Тетяна Калініченко) презентують нову Різдвяну програму.

У концерті прозвучать твори Г. Ф. Генделя, Й. Гайдна, П. І. Чайковського,
Г. Пелециса, П. Брейнера, Р. Щедріна, П. Десмонда, а також новорічні несподіванки!

Концерт відбудеться 16 грудня о 20.00.

Докладніше

До зустрічі! :)

медитація

Музика Холодного Яру і Свідомі Медіа

Третій тиждень триває дистанційний етап Літньої школи “Свідомі медіа і Зцілення історичної пам'яті Холодного Яру”, польовий етап якої проходив з 15 по 20 серпня в Чигиринському районі Черкаської області та зібрав разом журналістів, науковців, громадських активістів, музикантів та багатьох небайдужих до долі Холодного Яру та планети.
 


Метою Школи є налагодження взаємозв’язку та спільної роботу громадян світу: свідомих медіа-фахівців, екологів, населення, освітян, студентів, представників ГО та місцевої влади для створення механізму вирішення локальних проблем (занепаду і ворожнечі місцевих общин, руйнування екосистем, історичного забуття, знецінення природних ресурсів, споживацької парадигми) і фіксації професійного досвіду для подальшого використання в різних точках планети. 

З поміж розмаїття підходів до навчально-робочого процесу, на практиці досліджувались можливості одного з найпотужніших видів медіа — музики. Офіційне відкриття Школи, окрім візиту мельниківського сільського голови Анатолія Хоменка, директора медведівського краєзнавчого музею Богдана Легоняка і місцевого підприємця — організатора реконструкції бою між холодноярівцями і большевиками у квітні — Олега Островського, супроводжувалось концертом лідера київського гурту “Тінь Сонця” Сергія Василюка: “Рушник вишиваний, на покутті — ікона, я в маминій хаті, я знову вдома” і “твій батько казав: З Холодного Яру ми всі”, - такі слова задали настрій усьому заходу і поєднали ліричне і героїчне у свідомості слухачів.

Collapse )

АРТПОЛЕ - 2011 : три тижні до найцікавішого фестивалю літа!

Фестиваль  "АРТПОЛЕ" розпочнеться, як і всі вісім років свого існування, 12 липня. Цього року  "звуки та дії в просторі" 
відбуватимуться п'ять днів - до 16 липня. 
Музична програма Артполя претендує на звання найцікавішої цього літа.
Як і в попередні роки,  Артполе знайомить свою публіку з оригінальними виконавцями, які, маючи неабияку популярність у світі,  досі майже невідомі українським слухачам. Серед таких - австралійці  Wild Marmalade,  Trio VD з Великобританіі,  Besh’o’Drom (Угорщина),  Village Kollektiv з Польщі та французьський гурт  Feloche. Також міжнародну складову представляють чеський проект Dva і білоруси PortMone.
Українська частина - не менш солідна. ДахаБрахаГайдамакиПропала Грамота, Перкалаба, Зіра і Бадьян СС,  Уляна ГорбачевськаФолькнери, Зелені Сестри, Коралі та етнічна сцена -  Капела Бай (Карпати),  Джезаїр (Крим), Перемітка (Покуття).
До речі, PortMone і Зіра є відкриттям минулих років фестиваля, а цього року на відвідувачів очікує новий спільний проект гуртів ДахаБраха і PortMone, ініційований також Артполем.
Ведучими музичної програми будуть зірки літературної та музичної сцен Сергій Жадан і Павло Нечитайло.

Також у програмі - театральні перформенси, веселі, корисні та смачні майстеркласи, традиціний для Артполя лендарт - цього року спільно з найдавнішим українським лендарт-симпозіумом «Простір Покордоння» (Могриця).

Квитки на Артполе зараз продаються за зниженою ціною - 250 грн. за повний квиток на всі дні та 170 грн. на два останні дні.
Придбати онлайн на сайті kvytky.ua (повний, на два останні дні - тут), а також у партнерів у більшості обласних центрів України.
Повний список пунктів продажу квитків - тут.  

Цого літа Артполе повертається у Івано-Франківську область, місцем проведення обрано берег Дністра біля села Уніж Городенківського р-ну.
Collapse )
Всю інформацію про Артполе-2011 дивіться на сайті www.artpolefest.org , а перелік спільнот у соцмережах і форум можна знайти тут
 
boy

(no subject)

Кажуть, що це оригінальний текст пісні, а російськомовний лише переклад. Хтось щось знає, чи це так?